Zadzwoń +48 604 420 105 email wycena@ap-wycena.pl
Logo

O FIRMIE

Wycena Nieruchomości mgr inż. Agnieszka Pospiszył to firma, która została założona w 2008 roku i do dnia dzisiejszego działa nieprzerwanie na rynku nieruchomości w wojewódzwie łódzkim. Firmę prowadzi osobiście Agnieszka Pospiszył rzeczoznawca majątkowy i geodeta z wyksztacenia.

Posiadam uprawnienia zawodowe nr 4739 w zakresie szacowania nieruchomości, które uprawniają do wykonywania działalności zawodowej w zakresie określania wartości nieruchomości, a także maszyn i urządzeń trwale związanych z nieruchomością.

Doświadczenie zdobyte przez lata wykonywania zawodowych czynności szacowania nieruchomości, współpraca z innymi ekspertami z zakresu geodezji, budownictwa, prawa oraz ciągłe poszerzanie wiedzy poprzez szkolenia i terenowe warsztaty sprawiają, że moje usługi wycen nieruchomości są w pełni profesjonalne, niezależne i wykonywane na najwyższym poziomie.

Jestem biegłą sądową przy Sądzie Okręgowym w Piotrkowie Trybunalskim w dziedzinie wyceny nieruchomości

oraz członkiem Stowarzyszenia Rzeczoznwaców Majątkowych Ziemi Łódzkiej:

http://www.srmzl.pl

http://www.pfsrm.pl/

Posiadam obowiązkowe ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania zawodu rzeczoznawcy majątkowego. Ubezpieczenie PZU obejmuje odpowiedzialność za szkody powstałe w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą.

 

Zapraszam do współpracy.

podpis

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności